ناگفته هایی از هولدن

*** ناگفته هایی از هولدن:

#مدت کوتاهی بعد از برخورد اول من و هولدن با هم و گیس و گیس کشی سر اینکه «کی بیشتر L عه؟!»، شاید مثلا یک ماه بعد یا کمتر، ساحل به نمایندگی از من رفته بود میتینگ انیـ.م ورلـ.د هولدن را دید بزند و خبر بیاورد این رقیب گرد و خاک کرده کیست، و بعد هم که هولدن عکس های میتینگ را گذاشته بود توی آلبوم یوزرش، یک مدت کار ما دو تا شده بود نشستن و تحلیل کردن ماوقع و این چارتا عکس. تنها چیزی که الان دقیقا یادم هست یکی این بود که ساحل می گفت هولدن یک لحظه هم هیچ جا بند نشده، یکی اینکه با خواهرش و یک پسره(تی تی کی؟) آمده بوده، یکی هم اینکه عجب انگشتر خفنی انداخته بوده دستش، چرا خب؟!خنثی

#حرف آلبوم شد، این را اضافه کنم که من یک آلبوم عکس L داشتم که اسمش الان «محمد ال ایکیوسان نژاد» است و هولدن یک آلبوم عکس BB دارد که اسمش «بی بی اله بانو کنکور افکن» است!

#هولدن رکورددار گذاشتن لقب روی آحاد جامعه است. من «بی بی ال، بی بی اله بانو، اله بانو خالی، جولی و جولَک(بر وزن پولک!)» را به تنهایی یدک می کشم! شاید هم بیشتر بوده من یادم نیست...!(یک مدت به یکی از پسر ها که اسم کاربریش Near بود میگفت نیره! خودتان تا آخرش را بخوانید! )

#یک روز خفتش کنید برایتان شعر بخواند. من اگر مموری ام هنوز زنده باشد، یک و نیم دقیقه خاطره صوتی ازش دارم، در صورتی که خفت نشد بهتان قرض می دهم به وسیله پخش در فضای مجازی تهدیدش کنید.نه ولی، جدی ها. خوب شعر می خواند. بعدا که رویتان توی روی هم باز شد می توانید بهش بگویید صدای قیچک هم در بیاورد برایتان. البته عواقب بعدیش به من مربوط نیست!

# هولدن هر سال بهار می رود دستجمعی زیارت. چون همیشه «پارسال بهار دستجمعی رفته بوده زیارت»!خنثی 

#هولدن را دیدید حتما به پلیرش سلام کنید. من حتی مجبور شدم آوارون(گوشی ام!) را در بیاورم به پلیرش سلام کند!خنثی به همین کی بورد قسم!

#دستخط هولدن چیزی است توی این مایه ها(به نوشته ها دقت شود!):

#آن موقع که من داشتم اینجا قالب طراحی می کردم، این لیوانی که این بالا هست؟ خب؟ این دورش یک سری نور های آبی و خردلی به صورت فلورال رسم شده بود، خیلی کمرنگ ها، بعد هولدن گفت که این خیلی جلف شده و نمی خورد به اینجا. بعدی فلورال نداشت یک سری خط بی قاعده آبی خالی بود، که باز هم رد شد. آخری کلا دورش هیچی نبود، که هولدن تیر خلاص را بهش زد. برگشت گفت: ببین من اصلا با این لیوان مشکل دارم، این خیلی خوشحاله! یه کم جدی تر کن قیافه ش رو!

قیافه من را در حالی که زل زده ام به یک لیوان سفید «خوشحال»، حدس بزنید...! حالا اینکه من چطور جناب لیوان را قانع کردم دیگر نیشخند نزند و جفتک چارکش بازی نکند در هدر و بچه خوبی باشد، بماند.

#نکته آخر اینکه رمز ادمین وبلاگ هولدن چیزی است تو مایه های 123456 (شاید هم از ته به سر، درست یادم هست؟) بعد برای یوزر مهمان آنچنان رمز و یوزر امنیتی تدارک دیده که الان من حس می کنم دارم به بانک سلول های بنیادی رویان دستبرد می زنم مثلا! والا!

 

پ.ن.: یک موقعی اینجا رسم بود آهنگ میگذاشتند آخر پست ها. الان من یک دوری زدم چیزی چشمم را نگرفت. با یاد و خاطره آن مرحوم و  با کسب اجازه از سرآهنگ، مسئول سلف هستم(!) با آهنگی از گروه خانوادگی آمریکایی The Band Perry در خدمتتون! د بند پری تشکیل شده از کیمبرلی پری و برادرهاش رید و نیل(نیل پری تو انجمن شاعران مرده رو یادتون هست؟) که خودشان می سرایند، خودشان می نوازند، خودشان می خوانند و احتمالا خودشان برای خودشان دست می زنند. کاور Sam Tsui از این رو هم اگه دوست داشتین بعدا برین گوش کنین!

If I Die Young-The Band Perry

/ 20 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
توکا

[نیشخند]

shadows

سلام من دنبال سارا ال نژاد میگردم همونی که با ال ساما گیس و گیس کشی داشت , از یابنده تقاضا میشه ادرس وبلاگ ایشونو همینجا بذارن. با س پاس [لبخند]

توکا

[ابرو] . . [نیشخند]

آقای دنتیست

خوب بود. اما یه مقدار خودمونیش کردید من از بعضی قسمت ها سر درنیاوردم مثلا قضیه ی میتینگ و ساحل و....:دی درمجموع هولدن کالفیلد به نظر من بلاگر موفقیه و یجورهایی خاصه ؛) دستخطش هم که حرف نداره:))

آقای دنتیست

خوب بود اما یه مقدار خودمونیش کردید من از بعضی قسمت ها سر در نیاوردم مثل قضیه ی میتینگ و ساحل و... ! دستخطش ولی حرف نداره:)))

دکترچه!!

مبارک باشه دوسالگی وبلاگتون.. [لبخند] امیدوارم قلمتون همچنان روان بمونه..:)

uchiha aref

جالب بود. این مدل طنز رو به شخصه خیلی می پسندم . مخصوصا اینکه به اطلاعاتمون در مورد هیولا اضافه شد . [نیشخند] یه بنده خدایی تو همون میتینگ کیک گیرش نیومده بود. تموم کسایی که کیک خوردن و نفرین کرد. امیدوارم دامنتونو نگرفته باشه [خنثی] هولدن با زبون خوش بیا خفت شو و پارسال بهار رو برامون اجرا کن! [خنثی] آخرش توافق نشد کی بیشتر ال ـه؟ [خنثی]

نیمه سیب سقراطی

+ وای خدا نیره :)))) + دست خطشوووو !!! دست خطت منو یاد یکی میندازه :) + این لیوان انقدرام خشن نیست آآآ ++ کلا ایده ی بسیار جالب بود :)

آقای دنتیست

از لحاظ وبلاگ نویسی, خاص هستی. پست هایی که مینویسی کلیشه ای نیست. پست های انتقادی و داستان هات هم دوست دارم. خلاصه از یکی خوشم بیاد خوشم اومده دیگه!… اما خدا نکنه از یکی بدم بیاد! خخخخ

مگ

لازمه بگم تو کلاس 28 نفره تو روز بارونی ! قرعه کشی شد که بره بیرون از ساختمون و از آقای معاون دانشگاه برای کاری امضا بگیره که اونم عمراً راحت راضی می شد امضا کنه ! اون وقت قرعه به نام من افتاد ؟! اگه قرار باشه برنده ای چیزی شم امکااان نداره اسمم در بیاد ! حالا نگاه کن وضعیتِ این چنینی باشه تو هم حتماً شانس داری و اسمت در میاد ![خنثی]