در دانشگاههای آمریکا فقط اعراب و ایرانیان خاور میانه هنگام امتحان تقلب میکنند*

اینکه من نوعی بخوام برم اون طرف(1) درس بخونم یه بحثه، اینکه بگم از اینجا(2) هیچی در نمیاد و همه ی نخبه ها(3) آخرش میرن یه بحث دیگه!!! یعنی به نظر من اونی که همچین تز کودکانه ای داده خودش یک نخبه است!

نخبه هامون به زبون فارسی نمیتونن درس بخونن زبونهای دیگه رو امتحان میکنن...

"چیزی که من میپسندم حقیقت نمایی" تا کجا آخه؟ بعد اسم خودمونم گذاشتیم تحصیل کرده! لباس ابن سینا هم تنمون کردیم قول دادیم به حقیقت هم پایبند باشیم، حالا کلاً گور پدر اون هزینه ای که این دولت مادر مُرده از جیب ننه بابای من و شما برای هر کدوممون کرده...

1-اون طرف: آن طرف یا آنجا؛ آن ور؛ اون ور؛ خارج؛ به جایی گویند که داخل نیست و در آن پر از یونورسیته های مجلل و بزرگ است؛ هند و مالزی و تایلند، دانشگاه مجازی باکو، من هاروارد بودم فارسی هاردَمه؛ اروپا و آمریکا را به طور عام گویند.

2-اینجا: ایران؛ همین خراب شُده؛ مملکت آ***دها؛ دهات خودمان؛ به جایی گویند که دارای دانشگاه نیست و هنوز از دارالفنونش به خارج میفرستند؛ شریف و تهران و بهشتی از یونیورسیتی آو آدیس آبابا سطح پایین ترند؛ آنجا حراست ندارد؛ هر گوشه از مملکت ما به طور عام.

3-نُخبه: استاد! نابغه! هوشمند! کسی که از خزانه ی عمومی مملکت رشد کرده در نهایت فلنگ را می بندد!!! آنهایی که مانده اند یا میمانند نخبه نیستند احمقند! احمق هایی مثل بزرگان رشته های مختلف در ایران!!! به طور عام به تماشاگران بازیهای ایران در استرالیا نخبه میگویند!!!

پ.ن: این پُست در واکنش به یک طرزتفکر کاملاً غلط نوشته شده، نگارنده به هیچ عنوان مخالف تحصیل و اقامت (موقت یا دائم) ایرانیان در کشورهای پیشرفته نیست.

*عنوان پُست بیانگر نتایج یک تحقیق روانشناختی در دانشگاههای آمریکا است، همچین نخبه هایی رو صادر میکنیم ما!!!

/ 37 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
...

هولدن برداشتم شخصی نیست !!! همه به این پست اعتراض کردن . حتما حالا میگی برداشتمون جمعیه[نیشخند]هان ؟

...

هوووم [مغرور] اوکی هولدن . :)) من در مورد این پست دیگه : [ساکت] خوبه ؟ :))) راستی نمی دونم . :)) چه فرقی می کنه . ایران که نمی بره !!! والا !

محدثه

نوچ :))) مگه من گفتم می خوام ندونی !!!

محدثه

مستر کالفیلد ! سوء تفاهم شده !!! من درسته بدون اسم اومدم اما دلیلش خیلی ساده تر از این چیزیه که شما فک کردین !!!! من اگه با اسم محدثه بیام یعنی قبول کردن همه ی هویت خودم !!! یعنی خود سانسوری !!! البته برای من وقتی اسم خودم وسط میاد به چهار تا کلمه ی سلام خوب بود اکتفا می کنم ! شاید چند تا تعریف ریز و درشت هم بذارم کنار کامنت !! واسه ی همین جهت نقد متن بدون اسم اومدم تازه نه اونم با یه اسم دیگه !!! شما هم موفق باشی

محدثه

مستر هولدن اوکی من بعد اگه خواستم با هیجده چرخ هم از روی پستتون رد شم با اسم خودم میام ! بابت این بار هم عذر خواهم ! :(

الان هویت منو هم میدونید؟ کنجکاو شدم خب

روزهای پی اچ دی

جناب مستر هولدن کی گفته که هرکی رفت به قول شما اونور اسمش نخبه است؟ اصلا بعید میدونم همچین کسی وجود خارجی داشته باشه چه برسه به اینکه تا در واکنش به اون شما اینقد حرص بخورید؟ 1- یکی از ایران میره به قول شما اونور بنا به دلایل کاری و ....(.فرض کن دیپلم ردی) وقتی رفت تو یک رستوران ظرف میشوره و مشابه اش، همون زندگی که داره رو باز به اینور ترجیح میده و حاضر نیس برگرده 2- اگرشماهم مثل من یادت بیاد(شمارو یک دهه شصتی فرض کنم) ،طرف با وجود خرخونی های زیاد کنکور غیرمجاز میشدبعد یک مدت سر از دارغوز آباد های هند و مالزی و تایلند در میاورد و اسمش بود تحصیل کرده خارج ازکشور با لفظ دکتر. 3- اونایی که کنکور روزاانه دولتی قبول میشدن (هر سه تا دانشگاه سطح الف ،ب،ج با هم فرض کن).... درس خوناش میان ادامه تحصیل میدن تا تحصیلات تکمیلی ....ولی آیا همه اینا نخبه ان؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب معلومه که نه. مهم اینه بعد از فارغ التحصیلی فقط اونایی که بند پ داشتن و دارن (بدون احتساب اینکه حالا نخبه هستن یا نیستن) ، به یکجایی میرسن ...... حداقل این چیزیه که من در همکلاسیام به چشم دیدم و بعد گندش در اومد جزو سه هزاربورس غیر قانونی ا

روز های پی اچ دی

دیدم خیلی حرص خوردی سر جواب دادن کامنتا گفتم ایندفعه حرص نخوری خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ جمله های اخرم نیفتاده تو کامنتت جا نشده الان دیدم... [قهقهه]

ss

Zere moft zadi.