مسائل مربوط به پست "اندر احوالات با خبری از یک اتفاق تازه..."

من واقعاً نمیدونم که پست اخیر وبلاگ "سایت اطلاع رسانی و پاسخ به سئوالات دربارۀ  DSM-5" در واکنش به پست من بوده یا کاملاً تصادفی شده که آقای مهدی گنجی لازم دیدن در مورد بعضی عبارات روشنگری کنن ، اما صِرف اینکه ایشون در مورد این موضوع توضیح دادن منِ منتقد رو مقید میکنه که پاسخشون رو -که نمیدونم تصادفاً همزمان شده یا رسماً پاسخ نقد من هست- توی وبلاگم قرار بدم تا دوستان مطالعه کنن.

پست توضیحات آقای مهدی گنجی

پ.ن 1: مراتب سپاسگزاریم رو نسبت به "احساس مسئولیت و پاسخگویی" مهدی گنجی ابراز میکنم!

پ.ن 2: کامنتهای این پست رو میبندم ، توی پست قبلی که هم از وبلاگ و هم محتواش تشکر کردم و تنها یه انتقاد وارد کردم دوستان لطف کردن بهم توهین کردن! حوصله ندارم دوباره توهین بشنوم!

پ.ن 3: آدم حق نداره به عنوان یه "روانشناس" از یه "همکار" (فارغ از اختلاف سطحی که موجوده) انتقاد کنه! حتی اگه خود "همکار" مشکلی نداشته باشه یه نفر سومی حتماً مشکل داره!

پ.ن 4: پیرو "پ.ن 3" میخوام بگم که چرا یه متخصص حق داره از یه متخصص دیگه انتقاد کنه! و این مسئله در تمام دنیا مرسومه ، کتک کاری های علمی "فروم" و "اسکینر" ، "اسکینر" و "چامسکی" ، "برونر" و "پیاژه" و مکتب "ویگوتسکی" با کل دنیا!!! چیزی بوده در نابود کردن همدیگه!!! غیر معتقدین به این موضوع میتونن روی خودشون کار کنن!

/ 0 نظر / 422 بازدید