هولدن کالفیلد، خبرنگار اعزامی هیولای درون، لوزااااااااننننننننن!!! :|

این بازیهایی که "لورِن فابیوس" وزیر امور خارجه فرانسه سر مسئله هسته ای ایران داره در میاره مادر من سر قضیه "عروس مورد قبول خانواده و آرمانهای آن" -که متوجهید خیلی از مسئله هسته ای مهمتره!- در نیاورده!

+بار دومه که در آستانه ی رسیدن به توافقات نهایی هیئت اعزامی از فرانسه کارشکنی میکنه!

++واقعاً رسیدن به یه توافق الان از هرچیزی واجب تره، چیزی که با توجه به قراین و شواهد تا دهم تیر ماه و رسیدن به مهلت نهایی مذاکرات امکان پذیر نیست!

+++فقط کافیه امشب توافقی صورت نگیره و همزمان کنگره آمریکا تحریمهای جدیدی علیه ایران تصویب کنه، یعنی یک سال و نیم زحمت و رنج پر پر میشه! کل مذاکرات معلق و متوقف میشه! البته به نظر من در این صورت ترک مذاکرات از طرف ایران منطقی ترین واکنش ممکنه، امیدوارم به اونجا نرسیم!

++++مسئله ی "امنیت روانی" که توی جریان "توافق" نهفته است بیش از هر جریان سیاسی اقتصادی اجتماعی دیگه ای برای من حائز اهمیته!

+++++به امید توافق ظریف و بقیه!

/ 12 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی
غزاله

صد البته...

غزاله

تو این 22سالی که از خدا عمر گرفتم،هیچ وقت به اندازه این هفته حرص نخورده بودم.... فقط کافیه پس فرداشب توافقی صورت نگیره وهمزمان خانواده به غیر از برادر گرام تحریم های جدیدی علیه مستر دکی تصویب کنه،یعنی دو سال زحمت ورنج پرپرمیشه!کل مذاکرات معلق ومتوقف میشه!البته به نظرمن در این صورت ترک مذاکرات از طرف مستر دکی منطقی ترین واکنش ممکنه،امیدوارم به اونجا نرسیم!

غزاله

اصنم خنده نداشت....کی بشه روزی که ما به شما بخندیم؟؟؟؟دهه هفتادیا خیلیم خوبن....داداشم کم به این قضیه میخنده تو هم بهش اضافه شو[اوه]

غزاله

کی گفته من دارم لحظه شماری میکنم؟؟؟؟من فقط نگران دکیم غصش نشه.(ایکون ماسمالی کردن قضیه)

غزاله

بازم که میخندی[عصبانی]

خورشید

امیدوارم یه اتفاق خوب پیش بیاد خسته شدیم از بس دارواز بازار آزاد وبه نرخ آسمون واسه پسرم خریدیم بی شرفا روز به روزم قیمتو می برن بالا می دونن کارمون گیره ومجبوریم، دارویی که هفته پیش 800 هزار تومن خریدم این هفته طرف گفت نهصد عاقا ما انرژی هسته ای نمی خوایم اینو به کی بگیم دارو وخوراک ورفاه وآسایش می خوایم [عصبانی]

Bluish

در مورد موضوع پست، چیزی از حقوقو سیاست بین الملل نمیدونم ک نظر بدم اما عنوان عاااالی بود!

دخترک

اخبار جدید چی داری [نیشخند]

elanor

خجسته باد این پیروزی! :دی

آقای دنتیست

به امیدهای واهی داشتن عادت داریم